Hlavní skupiny vůní

Hlavní skupiny vůní

Levandulové vůně: hlavně pánské, lehké a jemné vůně se zaměřením na čistou vůni levandule. Působí svěže a nevtíravě a jsou výbornou volbou pro denní využití.

Fougerové vůně: určené také převážně mužům. Dominantou je vůně dřeva, často se přidává kořeněná složka.

Pikantnější kořeněné vůně: jsou mnohdy výraznější, a proto se hodí převážně pro společenské akce.

Květinové vůně: tvoří je hlavně dámské parfémy založené na nejrůznějších kombinacích květinových vůní, které mohou být sladké, omamné, ale i živé a svěží. Proto si mezi nimi vyberou i muži, především pak romantičtější typy. Většinou se skvěle hodí pro běžný den.

Citrusové vůně: svěží ovocné vůně provoněné létem a akcí jsou doménou tzv. unisex vůní, jež jsou vhodné jak pro ženy, tak muže. Výborná volba pro denní nošení, především pak v teplých sezónách.

Chyprové vůně: mísí dřevo a květiny, tudíž mohou působit sladce, tajemně i elegantně. Upřednostňují je především muži, a to zejména pro večerní příležitosti.

Orientální vůně: pro dámy i pány. Kombinují exotické květiny, ovoce, koření i dřeviny. Jsou velmi originální, nabité exotikou, sladké i kořeněné. A hodí se jak do společnosti, tak pro běžný den.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení